Kütle Spektrometreleri

GC-MS/MS 

SCION SQ™  GCMS single quadrapol  ve  SCION TQ™ GC-MS triple quadrapol sistemleri analistlere,  özellikle Gaz Kromatografi kullanıcısı icin tasarlanmış GC-MS platform sunar.

The SCION GCMS Serisi GC-MS için yeni endüstriyel standart oluşturdu. SCION Serisi , kullanımı çok kolay, inanılmaz derecede hassas, sağlam ve güvenilir performansa sahiptir.  Bu özelliklerin tümü, komple , çok az yer kaplayan bir paket içerisinde  sunulmakta ve sistem basit ve ucuz bir yöntemle  , yeni performans seviyeleri icin upgrade edilebilmektedir.

SCION SQ & SCION TQ  aşağıdaki alanlarda , performansta yeni standartlara ulaşmıştır: 

   
    Gıda Analizleri ve Testleri
    Çevre Analizleri
    Adli Tıp  / Toksikoloji
    Spor Tıp / Doping Kontrol
    Petrol, Yakıt ve Hidrokarbon Analizleri

SCION SQ ve SCION TQ sistemlerinin her ikisi de şimdi, yeni , kompakt,  436 Gaz Kromatografi Cihazı ile birlikte sunulmuştur. Daha fazla GC fleksibilitesi isteyenler için ise 455 Laboratuvar Gaz Kromatografi Sistemi de mevcuttur. 436 ve 455 , hızlı fırın performansı ,  enjektör ve dedektör opsiyonları ve çok çeşitli otomasyon / numune verme alternatifleri ile numuneyle bütünleşen bir tasarıma sahiptirler.

GC-MS/MS 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

FT-MS:
FTMS , bugün piyasada mevcut  , en güçlü ve en kesin moleküler formül tesbit teknolojisine sahip sistemdir. Bruker Daltonics , bu önemli analitik tekniğin geliştirilmesinde ve uygulanmasında  yol gösterici görevini yerine getirmiştir.

Kullanımı kolay , sağlam , geniş uygulama alanı ile apex serisi FTMS Sistemleri , yüksek rezolüsyonlu numune analizinde, komplex ve zorlu numunelerde  ‘son söz ‘ dür.

Protein analizlerinde , ilaç metabolizma ve dağılımı, doğal /sentetik bileşik tayini, ve hidrokarbon analizinde bir seri yenilikçi uygulamaya öncülük etmiştir. Apex Serisi  , sadece uzman laboratuvarlar için değildir.

FT-MS:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MALDI-TOF ve TOF/TOF MS



The Bruker Daltonics "FLEX" serisi, en çok satılan  ürünlerimizden biri olup pazara öncülük eden bir platforma sahiptir. Bu cihazlar üstün performans, güvenilir ve yenilikçi  tasarımı ile en iyi bilinen sistemlerdir.

Protein dizileri ve Polimer Analizlerinde altın standart olan FLEX Serisi,   uzman kullanıcıdan yeni başlayana kadar her türlü laboratuvarın ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilen , çok geniş aralıkta kapasiteye  sahiptir.

Maksimum rahatlık ve kullanım kolaylığı için , bu sistemler , yüksek otomasyona sahip iş akışlarına uygun özellikleri ile küçük miktardaki numunelerden sadece birkaç saniyede analiz bilgisi alabilecek özelliklere sahiptir. 

Bulunduğu yerde benzersiz bir şekilde upgrade edilebilen ve laboratuvarınız geliştikçe araştırma ve rutin ihtiyaçlara en uygun şekilde geliştirilebilen sistemlerdir.
MALDI-TOF
TOF/TOF MS
  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LC-MS
Modern İyon Trap Sistemleri , hızla değişen kütle spektrometre dünyasında , kullanıcıya çok sağlam avantajlar sunar.  İnanılmaz derecede kolay kullanımı ve üstün sağlamlığı ile her zaman hassas olan en hızlı  MSn sonuçlarını sağlar.


Bruker Daltonics iyop trap teknolojisinde sınıf lideri olarak , her kullanıcının ihtiyacına yönelik çok kapsamlı İyon Trap Sistem Serisi sunar.  Rutin laboratuvarlarda Yapısal konfirmasyon ve tarama aplikasyonlarının yanı sıra Protein Tayini ve detaylı tanımlamaları da kapsanmaktadır. 

Radikal yeni amaZon serisi , iyon trap teknolojisinde gerçek bir devrimdir. En yüksek hassasiyeti elde etmek için dual iyon  hunisiyle donatılmış ilk iyon trap sistemi olarak , şimdi kütle spektrometresinde yeni alanlara önderlik etmektedir.

Hassasiyet , hız ve dinamik aralık açısından en üstün performansa sahip olacak şekilde tasarlanmış ve radikal yeni ‘Spherical High Capacity Trap’ Teknolojisi ile donatılmıştır. İyon Trap sistemlerimiz ile en zor analizlerde bile emsalsiz sonuçlar elde edilmektedir. amaZon iyon trap sistemleri  ayrıca ETD (Electron Transfer Dissociation) teknolojisi ile donatılabilmekte ve böylece protein ve peptidlerin test  sonrası aktarım modifikasyonları (Post Translational Modification –PTM) kolaylaştırılmaktadır. Bu güçlü upgrade , İyon Trap sistemini PTM analiz çalışması için ideal hale getirir.



1